Ile zarobisz na polecaniu hostingu?

Zgarniaj odnawialną prowizję (20%) za każdą poleconą usługę! Jeśli jesteś już naszym użytkownikiem, link do polecania znajdziesz w panelu klienta. Jeśli nie masz naszych usług – aktywuj konto i polecaj domeny i hosting, aby zwiększyć Twoje dochody!

Załóż konto do poleceń

Jak to działa?

Polecasz podając podczas rejestracji Kod polecającego, personalizowany link albo umieszczając baner na stronie – jak Ci wygodnie! Naliczymy Ci prowizję od każdej wpłaty poleconego Klienta.

Ile prowizji dostanę?

Kiedy polecona usługa zostanie opłacona dostajesz 20%. Prowizję naliczamy cyklicznie, dopóki polecony Klient opłaca kupione usługi. Prowizja jest naliczana bezterminowo, tak długo, jak długo polecone usługi sa opłacane.

Usługi w programie

Usługa Prowizja
Hosting wspóldzielony 20%
Pozycjonowanie stron 20%
Domeny 20%
Serwery VPS 20%

Przedsiębiorca

Zaloguj się do panelu i wejdź do aplikacji obsługującej Program. W menu wybierz Dyspozycja Wypłaty. W celu wypłaty naliczonej prowizji będziesz musiał wystawić dla nas fakturę VAT. Wartość faktury jest równa wartości punktów w zł wg klucza 1 pkt = 1 zł. Wszelkie szczegóły dotyczące wystawienia faktury znajdziesz w panelu.

Przed zapłatą weryfikujemy zgodność danych rejestrowych wystawcy faktury z danymi podmiotu ID Polecającego podanymi w Panelu oraz ID dyspozycji. Minimalna wielkość do wypłaty to 200 pkt (200 zł).

Osoba fizyczna

Zaloguj się do panelu i wejdź do aplikacji obsługującej Program. W menu wybierz Dyspozycja Wypłaty. Wypłacając prowizję jako osoba fizyczna musisz podać numer konta oraz wskazać właściwy urząd skarbowy. Minimalna wartość wypłaty to 200 pkt.

  • Wypłata dla osoby fizycznej następuje wg przeliczenia 1 zł = 1 pkt.
  • Przygotujemy odpowiedni PIT-8C (do końca lutego) i prześle jego egzemplarz Tobie i właściwemu Urzędowi Skarbowemu.
  • Ważne! Dochód musisz podatkowo rozliczyć we własnym zakresie, składając zeznanie podatkowe.

Aktualnie przewidziane są jedynie wypłaty gotówkowe.

Naliczenie dla firmy

Jeśli firma ma już swoje (dowolne) konto hostingowe u nas i poleci komuś hosting, korzystając z własnego ID, to wówczas punkty naliczą się firmie. Firma może także sama nie korzystać z naszego hostingu – wystarczy, że założy bezpłatne konto do polecania. Uzyska w ten sposób identyfikator polecającego oraz dostęp do panelu, w którym sprawdza stan konta punktowego, ostatnie operacje i zleca wypłatę środków.

Naliczenie dla osoby fizycznej

Aby polecać, samemu nie będąc naszym Klientem hostingowym, załóż bezpłatnie konto w systemie. Możesz to zrobić także nie prowadząc działalności gospodarczej, wystarczy, że jesteś pełnoletni. Uzyskasz własne ID polecającego. System funkcjonuje podobnie, jak dla kont firmowych. Opłacona usługa, polecona z użyciem ID Polecającego będzie skutkować naliczeniem prowizji Tobie jako osobie fizycznej. Dochód z programu będziesz musiał opodatkować składając roczne zeznanie podatkowe.

Aspekty podatkowe

Jeśli polecasz jako osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, to dochód z programu podlega opodatkowaniu w świetle przepisów prawa podatkowego stanowi on Twój przychód z innych źródeł, o których mowa w art. 10 ust. 1 pkt 9 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Kwota prowizji wynikająca z rozliczenia punktowego jest kwotą, którą będziesz musiał samodzielnie rozliczyć przygotowując roczne zeznanie podatkowe. Jako organizator konkursu przygotujemy dla Ciebie odpowiedni PIT-8C do końca lutego każdego roku, w którym uzyskałeś dochód z programu.

Regulamin do pobrania

Regulamin programu